Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skup aut auto skup Lublin- gdzie sprzedać auto ?

Utworzony przez patrykkopula34, 24 stycznia 2018 r. o 11:19
Ja auto oddawałem do skupu krakow-skup-aut.pl. Jak ktoś chce zaoszczędzić czas to jest to swietna opcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z ciekawości pojechałem do siedziby firmy s-car.pl  daleko z lublina nie mam. przyznaję, że jestem miło za***ny. nie jest to zwykły blaszak itp. - nie sprzedałem jeszcze mojego auta, bo jeszcze mnie majówka czeka i długa podróż, ale wstępnie zaproponowali interersującą cenę za moje audi a6.  dam znać wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedaż samochodu? Z nami to nader proste! – czyli oferta naszego skupu pojazdów skupaut2.pl Każdy, kto kiedykolwiek odsprzedawał względnie potrzebował zbyć swoje auto wie, z jak wieloma kłopotami przeważnie się to wiąże. W wstępnym etapie trzeba dobrze przygotować samochód do sprzedaży, konkretnie go odnowić, odnowić, odświeżyć, a później także poszukać chętnego konsumenta, a jednakże nie zawsze pierwszy, który dotrze decyduje się na zakup wozu. Dlatego właśnie warto skorzystać z pomocy specjalnej firmy – takiej jak nasza! Skup samochodów ( osobowych, dostawczych , ciężarowych , maszyn budowlanych, minikoparek itp ) , jaki wykonujemy, to idealne miejsce dla Twojego pojazdu – zadbamy o niego, podreperujemy przed dalszą odsprzedażą, a następnie znajdziemy kogoś, kto zapragnie go nabyć. Multum osób myśli, że skup samochodów oferuje mało pieniędzy za pozyskiwane wozy – nie jest to jednak prawda. Należności jakie oferujemy są racjonalne, zawsze dobrane do stanu oraz rodzaju wozu, a przy tym oszczędzamy właścicielom wozów powszechnych kłopotów, z którymi wiązałaby się tradycyjna, wykonywana przez nich osobiście sprzedaż. Eksperci z naszej firmy są w stanie rychło ocenić stan wozu, a zatem natychmiastowo podejmują decyzję o sfinalizowaniu transakcji – wszystko załatwiane jest wręcz od ręki, a zgłaszający się do skupu klienci nie potrzebują się także martwić o stronę formalną. Każde dokumenty są od razu przygotowywane oraz zawierane. Jeśli więc można sobie oszczędzić kłopotu, toż czemu nie skorzystać? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że to ściema z tym s-car.pl ale nadszedł czas na moje auto.  Gadka pierwszych 10 chandlarzy taka sama. Jak przyjechało kilku to myślałem, że zaraz kogoś jeb###ne bo to wymyślali, tam wymyślali, i cena nagle mocno w dół a wysyłałem zdjęcia pajacom. C do S-car  musiałem wysłać jeszcze więcej zdjęć - potem zajęte co mnie denerwowało ale suma sumaru nie kręcił jak pozostali i dał taką cenę jak ustalił przez telefon. Szacunek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoniłem do autmotoskup ale  w s-car.pl  dostałam aż 200 zł więcej także trochę weźcie się za waszą ocenę, bo pomimo rocznika moje auto było naprawdę w dobrym stanie.  Cóż straciliście klienta a s.car.pl 5/5 polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ta firma nie skupuje Angoli, bo z tego co wiem dają niezłą kasę nawet. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chciałem sprzedać angola ale ta firma s-car wzięła drugie  auto mojej żony, które chciałem sprzedać za dobre poniądze, więc jestem zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie ich pełno widzę,  znajomy nawet koparkę im sprzedał - mają dobre wzięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam skupaut-lublin.com.pl MarAuto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Www.s-car.pl profesjonalny skup aut w lublinie, polecam wszystkim jedną z najstarszych firm ciesząca się największym zaufaniem polecam wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam szczególnie ***s://auto-kasacja.com.pl/skup-aut/ ,wystarczy zadzwonić, podać dane samochodu oraz ogólny zarys stanu auta aby dostać widełki wyceny. Dodatkowo bez trudu przyjeżdzają własną lawetą, jeżeli stan samochodu nie pozwala na swobodną podróż po naszych drogach. Opcja bardzo ciekawa i jak najbardziej warta rozważenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarAuto skupaut-lublin.com.pl idzie sie z nimi dogadac, wiaodmo ze kupuja na handel wiec, nie dadza takiej ceny jak na olx, ale doszlismy do porozumienia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę przyznać rację na własnej skórze przekonałem się że  firma firmie nie równe,  spotkałem się z chamstwem przez telefon jedynie s-car.pl oraz rcauto skup da się normalnie pogadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Www.skup-autpoznan.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Www.altoria-auto.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Www.grudzieniec.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cięzko teraz znalesc dobry skup, kazdy by chcial za pol ceny, ja sprzedałem do MarAuto skupaut-lublin.com.pl, nie dostałem w prawdzie tyle co chciałem, ale i tak jestem zadowolony bo inni dawali mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję firme  ***s://skupsamochodow-usedcardealer.business.site
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam  ***skup-aut-polska.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam . Mają kilku kierowców w Lublinie i w ciągu kilkunastu minut są w stanie dojechać po samochód. Stawki też uczciwe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...